Moje plany

Nowy rok, nowe plany i możliwości

Jak jest u was z postanowieniami noworocznymi? Ja w swoich zazwyczaj nie potrafię wytrwać, ale tym razem nie chodzi o krótkoterminowe plany. W moim życiu zajdą duże zmiany, chcę w końcu rozpocząć realizację swoich marzeń. Brzmi pięknie, prawda?

Plany na rok 2020

W okresie wakacyjnym przeprowadzamy się do naszego nowo wybudowanego domu, bez względu na to, ile będzie w środku gotowe. Chciałabym otworzyć swój sklep internetowy, zrealizować wszystkie pomysły które mam i o których będę pisać wkrótce.

Chciałabym być najlepszą mamą dla swoich dzieci, pogodzić realizację swoich marzeń z poświęconym czasem tylko dla nich. Pragnę, żeby moje dzieci kochały się najbardziej na świecie, żeby jako rodzeństwo byli gotowi skoczyć za sobą w ogień. Czasem się tulą, głaskają, całują, bawią razem i te momenty uwielbiam najbardziej. Czasem też się kłócą, są między nimi spięcia. Są zazdrośni o rodziców. Samo życie!

Czasami słyszę od mojej córki: “Jesteś najsłotniejszą (najsłodszą) mamą”, czasem słyszę coś innego, mniej uroczego. Moje dzieciaki są pełne niespodzianek!

Chciałabym w tym roku pojechać na fajne wakacje, chciałabym tak urządzić dom, żeby wyglądał jak z pierwszych stron gazet, a jednocześnie był przytulny, taki “MÓJ”!

Chcę się spełniać, cieszyć się każdą zwykłą (niezwykłą) chwilą, zatracać się w muzyce, wychować moje dzieci tak, aby wyrosły na dobrych, pełnych empatii ludzi.

Tego wszystkiego możecie mi życzyć i ja życzę sobie 🙂

A wam życzę miłości, wytrwałości w dążeniach do celu, cierpliwości, świętego spokoju, spędzenia swojego życia najlepiej, jak potraficie, szczęścia i zdrowia kochani!

Jeden komentarz

  • Malwina

    Z tymi postanowieniami to jest różnie 😉 ale jak najbardziej są potrzebne . Nie zawsze jesteśmy tak wszystko zgrać żeby je spełniać . Ale napewno w części Tak 🙂
    Monika czekamy na kolejne wpisy!! Bo super się czyta❤️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *